O ANTYBUTELCE

Antybutelka - ekologiczny bidon wielorazowy

Antybutelka to składana butelka wielokrotnego użytku!

Jest funkcjonalna, przyjazna środowisku i designerska. Ekologiczna butelka to doskonała alternatywa dla zaśmiecających świat, plastikowych butelek i nieporęcznych bidonów. Antybutelkę można zwinąć, zawiesić, podpisać i wielokrotnie używać.

Antybutelkę cechuje funkcjonalność. Gdy jest pełna – stoi. Gdy jest pusta staje się płaska jak kartka papieru – można ją zwinąć i schować. Zmieści się w kieszeni spodni. Jest wyposażona w karabińczyk z pomocą, którego można ją przypiąć do szlufki spodni, torebki, czy plecaka dzięki temu zawsze będzie „pod ręką” - w szkole, w pracy, czy podczas treningu. Jest łatwa w czyszczeniu, można ją myć w zmywarce. Można ją też zamrażać - co sprawdzi się w upalne dni.

 

Antybutelkę wykonano z polietylenu jest lekka, trwała i przyjazna środowisku - podlega procesowi recyklingu. Jest nietoksyczna, wolna od szkodliwego dla dzieci bis-fenolu-A (BPA). Jest zgodna z wymaganiami amerykańskiej Agencji ds. żywności i leków (FDA).

 

Butelka wielorazowa sprawdzi się m.in. podczas zwiedzania, nordic walkingu czy nawet surfingu! Nie musisz mieć plecaka ani nawet wolnych dłoni. Możesz ją mieć zawsze - nawet w ekstremalnych warunkach. Nie ważne czy idziesz na spacer do parku czy w wysokie góry. To doskonałe rozwiązanie dla każdego, komu przeszkadza pusta butelka / bidon, nie ma możliwości trzymania bidonu podczas treningu lub podczas koncertu. Jest to również ciekawy element stylizacji - nie tylko sportowej!

Poza wymiarem ekologicznym, jej niewątpliwym atutem jest ekonomia, zamieniając wodę butelkowaną na wodę z kranu – oszczędzasz. Warto wspomnieć, że woda z kranu spełnia normy UE i nadaje się do spożycia. Antybutelkę można napełniać   wodą lub dowolnym sokiem.

Pojemność 480 ml.

 

 

 


Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
Sklep internetowy od home.pl